Bartek Kazimierczak - Koncert

Fot. Robert Wróblewski

14 czerwca 2024 r. w sali widowiskowej Huty Kultury odbył się Koncert Bartka Kazimierczaka promującego album "Uszy".

Publiczność spędziła piątkowy wieczór przy dźwiękach autorskich utworów z promowanej płyty. Usłyszeliśmy kompozycje Bartka, a także utwory m.in. Leonarda Cohena, Edwarda Stachury Starego Dobrego Małżeństwa. Koncert, podobnie jak album, utrzymany był w stylistyce łączącej piosenkę poetycką z amerykańską muzyką folk i country.
Bartek Kazimierczak to mieszkający w Chełmie muzyk, kompozytor i autor tekstów. Od wielu lat pisze piosenki i występuje solo lub z zespołami Bimber Boys oraz Klaus Trzaska Band.
Wokaliście na scenie towarzyszył gitarzysta Paweł Pikus. W trakcie koncertu można było wziąć udział w losowaniu płyty/albumu Bartka Kazimierczaka, która trafiła do Pani Bożena Koc - serdecznie gratulujemy!

Koncert został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 22 → wczoraj: 25 → a dotychczas: 114470