XIX Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta

PROTOKÓŁ Z XIX WAKACYJNEGO TURNIEJU DZIKICH DRUŻYN W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY RUDA-HUTA.

21 lipca 2024 r. na boisku ,,Orlik” w Rudzie-Hucie odbył się "XIX Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta" zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Gminy Ruda-Huta, Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie oraz LKS Hutnik Ruda-Huta.
Do turnieju zgłosiło się 17 drużyn. W kategorii wiekowej do 16 roku życia: 7 drużyn, a w kategorii wiekowej od 17 lat: 10 drużyn.

W kategorii wiekowej do 16 lat (junior) wyniki ukształtowały się następująco:

• I m-ce i Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta: Atomówki - Ruda-Huta
  • II m-ce: Kortowicze - Sawin
  • III m-ce: Flety - Dobryłów

Tytuł "Króla Strzelców" otrzymał: Antek Baranowski grający w drużynie Atomówki, który w trakcie turnieju 14 razy umieścił piłkę w bramce.
Tytuł "Najlepszego bramkarza" otrzymał: Adrian Dubij grający w drużynie Bombowce - Ruda-Huta

W kategorii wiekowej od 17 lat (senior) wyniki ukształtowały się następująco:

• I m-ce i Puchar Wójta Gminy Ruda-Huta: Ogórki Zdzisława - Chełm
  • II m-ce: Reszta Świata - Chełm
  • III m-ce: Lubelskie Perełki - Ruda-Huta

Tytuł "Króla Strzelców" otrzymał: Karol Fronc grający w drużynie Reszta Świata, który w trakcie turnieju 9 razy umieścił piłkę w bramce.
Tytuł "Najlepszego bramkarza" otrzymał: Jakub Wereszczyński grający w drużynie Reszta Świata.

Rozgrywkom sędziowali:

• Krzysztof Czerniakiewicz,
  • Jakub Czerniakeiwcz,
  • Wojciech Chmiel.

Nagrody i puchary wręczyli Wójt Gminy Ruda-Huta Jarosław Walczuk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie-Hucie Marcin Woszczewski i Prezes Stowarzyszenia LKS Hutnik Ruda-Huta Krzysztof Czerniakiewicz.

Nagrody w turnieju ufundowali: Stowarzyszenie Miłośników Gminy Ruda-Huta oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 3 → wczoraj: 73 → a dotychczas: 115172