Bartek Kazimierczak - Koncert

• w dniu koncertu 40 zł

Informacje: tel. 82 568 60 55

dołącz do wydarzenia na Facebooku

Koncert autorskiej piosenki poetyckiej w wykonaniu Bartka Kazimierczaka, połączony z promocją jego najnowszego albumu „Uszy”.  Oprócz piosenek z promowanej płyty, usłyszymy starsze kompozycje Bartka, a także utwory m.in. Leonarda Cohena i Edwarda Stachury.

Koncert, podobnie jak album, utrzymany będzie w stylistyce łączącej piosenkę poetycką z amerykańską muzyką folk i country. Wokaliście na scenie towarzyszył będzie gitarzysta Paweł Pikus.

Bartek Kazimierczak to mieszkający w Chełmie muzyk, kompozytor i autor tekstów. Od wielu lat pisze piosenki i występuje solo lub z zespołami Bimber Boys oraz Klaus Trzaska Band. Jego utwory doceniane były na licznych festiwalach, między innymi na Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki „YAPA”, Festiwalu Piosenki Studenckiej i Turystycznej „Bakcynalia”  czy na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej OPPA.

Nagranie płyty, którą promował będzie koncert, zostało zrealizowane po zdobyciu przez Bartka Grand Prix im. Jonasza Kofty podczas Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA 2023 w Warszawie oraz Nagrody Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR Kryształowy Kamerton.

A tu można posłuchać piosenek z albumu „Uszy”:

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 0 → wczoraj: 73 → a dotychczas: 115169