Smartphone Break

Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie
zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

„Smartphone Break”

2 lutego 2024 r., godzina 12:00
Huta Kultury

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

• 6-9 lat;
  • 10-15 lat;

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymają bilet wstępu do Lodowiska Icemania oraz Regionalnego Centrum Cebularza w Lublinie. Dodatkowo spośród uczestników konkursu zostaną wyłonieni laureaci (I, II, III miejsce) w dwóch kategoriach wiekowych, którzy otrzymają nagrody rzeczowe.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Tematem pracy konkursowej jest plakat na temat przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym, w szczególności fonoholizmowi. Uczestnicy pracę konkursową wykonają w Hucie Kultury. Organizator zapewnia niezbędne materiały do wykonania plakatu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 6 lutego 2024 r. o godzinie 11:30 w Hucie Kultury.

Regulamin

Konkurs finansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 0 → wczoraj: 22 → a dotychczas: 114470