Wystawa Wielkanocna 2024

20 marca 2024 r. w Hucie Kultury odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego połączone z otwarciem Wystawy Wielkanocnej.

Do Konkursu Wielkanocnego w grupie wiekowej dzieci i młodzież przystąpiło 94 uczestników oraz 10 w grupie osoby dorosłe.
Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca - Dorota Sawicka, członkowie - Marta Walczuk i Marcin Woszczewski, przyznała nagrody i wyróżnienia, które 20 marca 2024 roku podczas otwarcia Wystawy Wielkanocnej wręczyli Przewodniczący Rady Powiatu w Chełmie Jarosław Walczuk i Zastępca Wójta Gminy Ruda-Huta Agnieszka Woszczewska. Specjalne podziękowania otrzymały Panie nauczycielki: Bożena Nowosad, Jadwiga Wolan, Magdalena Gałus ze Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie, za pomoc w przygotowaniu prac konkursowych.

Protokół
Konkursu Wielkanocnego 2024

18.03.2024 r. zebrała się komisja konkursowa w składzie: Dorota Sawicka, Marta Walczuk, Marcin Woszczewski, która ustaliła co następuje: do konkursu przystąpiło w grupie wiekowej dzieci i młodzież 94 osoby, a w grupie wiekowej osoby dorosłe 10 osób .

W grupie wiekowej: Przedszkole, Kl. ”O”

W kategorii pisanka współczesna 1 szt. - przyjęto 20 prac, nagrodzono 3 prace, wyróżniono 3 prace, ponadto za udział przyznano drobne upominki.

• I m-ce Piotr Kulbicki,
  • II m-ce Kinga Pakuła,
  • III m-ce Anna Dąbrowska.

WYRÓŻNIONO: Dominik Pytel, Kacper Gałkowski, Marcelina Gołębiowska, Hanna Skimina.

UDZIAŁ: Maja Huszcza, Kacper Lewandowsk, Jakub Kuchta, Daria Podgórska, Alicja Molenda, Amelia Brakarz, Dorota Ćwir, Artur Kruk, Martyna Bartosz, Julia Janicka, Paweł Kornatowski, Aleksandra Grzywna, Wiktor Iwaniszczuk.

W grupie wiekowej: Kl. 1-3

W kategorii pisanka współczesna 2 szt. - przyjęto 51 prac, nagrodzono 3 prace, wyróżniono 3 prace, ponadto za udział przyznano drobne upominki.

• I m-ce Amelia Wysocka,
  • II m-ce Rafał Maliszewski,
  • III m-ce Nikola Jamroż.

WYRÓŻNIONO: Julia Kantyka, Michał Tkaczuk, Patrycja Mazurek.

UDZIAŁ: Wojciech Wawron, Jakub Skiba, Anna Zawiślańska, Piotr Dąbrowski, Lena Hawryluk, Wiktor Moskwa, Klara Psuja, Roksana Niedźwiecka, Szymon Dąbrowski, Martyna Machulska, Adam Hedenach, Zuzanna Niewiadomska, Zuzanna Wójtowicz, Hanna Wilkos, Natan Brakarz, Łukasz Podgórski, Nel Skrok, Filip Walczuk, Marcin Supron, Emilia Jamroż, Zuzanna Niedźwiecka, Julia Sumiga, Paweł Szornal, Amelia Dec, Julia Mazurkiewicz, Wiktoria Urbańczyk, Szymon Oziębło, Nikola Zembrzycka, Maja Bądaruk, Fabian Bądaruk, Radosław Linde, Julia Panasiuk, Fabian Adamczuk, Antoni Guściora, Mikołaj Koszuk, Gabriel Woźniak, Agata Wilkos, Martyna Huryn, Amelia Molenda, Alicja Sawić, Maja Rozmarynowska, Jakub Przetak, Denis Zhovtiak, Zuzanna Tulikowska, Aleksandra Anasiewicz.

W grupie wiekowej: Kl. 4-8

W kategorii pisanka tradycyjna 2 szt. - przyjęto 13 prac, nagrodzono 3 prace, wyróżniono 3 prace, ponadto za udział przyznano drobne upominki.

• I m-ce Jakub Zwierzyński,
  • II m-ce Paweł Niedźwiecki,
  • III m-ce Antoni Dziaduk.

WYRÓŻNONO: Wojciech Sitarz, Maja Dziechciaruk, Przemysław Mazurkiewicz.

UDZIAŁ: Karol Bukszyński, Kuba Hawryluk, Klara Dąbrowska, Gabriela Koszuk, Ksawery Lewandowski, Matylda Zacharczuk, Igor Psuja.

W grupie wiekowej: Kl. 4-8

W kategorii palma wielkanocna 1 szt. - przyjęto 10 prac, nagrodzono 1 prace, wyróżniono 2 prace.

NAGRODZONO:

• I m-ce Błażej Zwierzyński.

WYRÓŻNIONO: Magda Kochoń, Kuba Mazurek.

UDZIAŁ: Vanessa Śliwińska, Michał Jusiuk, Piotr Maciejewski, Martyna Hawryluk, Magdalena Stolarczyk, Ewelina Dąbrowska, Kornelia Malinowska.

W grupie wiekowej dorośli

W kategorii palmy 2 szt. - przyjęto 7 prac, nagrodzono 4 prace, wyróżniono 3 prace

• I m-ce Małgorzata Anasiewicz,
  • II m-ce KGW Ruda, KGW Żalin,
  • III m-ce KGW Poczekajka.

WYRÓŻNIONO: Żaneta Walczuk, Katarzyna Mazurek, Ewa Zalewska.

W grupie wiekowej dorośli

W kategorii pisanki tradycyjna 3 szt. - przyjęto 3 prace, nagrodzono 3 prace.

• I m-ce Renata Szalewicz,
  • II m-ce Zofia Paradowska,
  • III m-ce Magdalena Mazurek.

Nagrody i upominki ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie a wręczyli Agnieszka Woszczewska Zastępca Wójta Gminy Ruda-Huta i Jarosław Walczuk - Przewodniczący Rady Powiatu w Chełmie.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 12 → wczoraj: 21 → a dotychczas: 107869