Teatr OKO "NIE" - Premiera

Dnia 15.04.2018 r. Teatr OKO zaprezentował swój najnowszy spektakl pod tytułem „NIE”. Autorem scenariusza oraz reżyserem jest Marcin Woszczewski oraz Teatr OKO. W spektaklu wystąpili: Paulina Adwent, Karolina Szwalikowska, Martyna Honory, Dominka Antoniewicz, Monika Ganczar oraz Szymon Woszczewski.

Spektakl "NIE" to krótka historia o tolerancji, a raczej jej braku. Teatr OKO poprzez sprytnie skonstruowany scenariusz dotyka kilku płaszczyzn społecznych w poszukiwaniu definicji tolerancji.
Po spektaklu odbyła się dyskusja na temat poruszonego zagadnienia w odniesieniu do najbliższego otoczenia zgromadzonej publiczności, a w szczególności młodzieży szkolnej. Rozmowa była inicjatywą Anny Bąk nauczyciela Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie w ramach spotkania warsztatowego zatytułowanego "Łyk Kultury". Całe wydarzenie odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji „Dotknij Teatru” w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Teatru.

Iwona Matejuk

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 4 → wczoraj: 22 → a dotychczas: 114474