Aktualności
Ogłoszenia

Aktywni Seniorzy - Spotkanie wielkanocne

Dnia .

Fot. Iwona Borodej

9 kwietnia 2026 r. w Hucie Kultury odbyło się poświąteczne spotkanie wielkanocne, zorganizowane w gronie grupy „Aktywnych Seniorów” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Rudzie-Hucie. Spotkanie rozpoczęła pani Kazimiera Żerebecka, która jako najstarsza seniorka złożyła świąteczne życzenia wszystkim obecnym. Następnie, zgodnie z tradycją, uczestnicy podzielili się jajkiem – symbolem życia i odrodzenia.
Dalsza część spotkania przebiegła w miłej, serdecznej atmosferze, przy świątecznym poczęstunku. Po raz kolejny seniorzy z grupy „Aktywni Seniorzy” spędzili wspólnie popołudnie w świątecznej atmosferze.

Iwona Matejuk

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: dzisiaj: 88 → wczoraj: 105 → a dotychczas: 204065

PLG_GSPEECH_SPEECH_BLOCK_TITLE PLG_GSPEECH_SPEECH_POWERED_BY GSpeech